Şehirlerarası nakliyatın tanımını yapacak olursak eşyalarınız tayin, tatil, ofis taşıma, öğrenci evi gibi durumlarda bir şehirden alınıp başka bir şehre taşınması durumunu ifade etmektedir.

Peki şehirlerarası taşımacılıkta en önemli hususlar nelerdir?

Öncelikle protaş taşımacılık olarak eşyalarınızı taşımadan önce ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı en konforlu şekilde taşıyoruz.
Ekspertiz araştırmalarımız sonuçlandıktan sonra eşyaların ağırlık, büyüklük, alınacağı konum ve bırakılacağı konumların analizini net olarak yaptıktan sonra taşımacılık için kullanılacak araca kadar protaş olarak her detay tamamlandıktan sonra taşımacılık işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple taşımacılıkta bizim için sorun oluşturan hiçbir durum söz konusu değildir.

Şehirlerarası eşya taşımacılığında paketleme işlemi nasıl yapılmaktadır?

Şehirlerarası taşımacılık yapılırken eşyaların uzun zaman alan bir yolculuktan sonra yerine varması söz konusudur.Bu sebeple eşyalarınızı protaş ekip arkadaşlarımız en özel patpat naylonlar ve en özel kolilerle paketleme yaptıktan sonra işlemlerini tamamlıyorlar.
Kırılacak olan ya da kırılması muhtemel olan her eşyanız için özenle ve titizlikle paketleme yapılmaktadır.
Bu sektöre 28 yılını veren protaş taşımacılık şehirlerarası taşımacılık yaparken şehirlerarası kamyon, kamyonet, tır gibi eşyanın taşınacağı aracın kontrol noktalarında sorun yaşamaması eşyanın istenilen zamanda yerine ulaşabilmesi gibi hususları göz önüne alarak aracın tüm muayene işlemlerini, araç bakımını ve kontrol noktalarındaki azami yük ve hız sınırını dikkate alarak çalışmalarını olması gerektiği gibi yönetiyor.

Sizler için taşımacılığın her noktasında yüzde yüz memnuniyeti sağlamak adına her işini titizlikle yapan protaş nakliyatı araştırma şansınız olmamış olsa da bu yazımızda sizi bilgilendirmeye çalıştık.
Eşyalarınızı kime emanet ettiğiniz eşyalarınız hangi özende ve düzende taşındığını özetleyebilir. İşinde uzman ekip arkadaşlarımız ile sizin için her zaman en iyisini yapmayı hedefliyoruz.

Protaş müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek eşyalarınızın özenle taşınması sürecini hızlandırabilirsiniz.
Taşıma esnasında yaşadığınız en küçük sorunu merkezde temsilci olan arkadaşlarımıza ilettiğiniz takdirde sizlere en hızlı dönüşü sağlayarak var olan sorunu ortadan kaldırıyor ve sorun oluşabilecek tüm konular için çözüm üretiyoruz.
Protaş nakliyat İstanbul ve tüm ilçelerine hizmet ederken aynı hizmeti şehirlerarası nakliyatta da özenle ve güvenle yapmaktadır.