Ofis taşımacılığı; çalıştığınız iş yeri ve ya büro eşyalarınızın bir yerden alınıp başka bir yere taşınması işlemidir.
Hayatımızın her diliminde olabilecek bir ihtiyaçtır taşımacılık. Ofis taşımacılığı denince aklınıza gelen en iyi firmanın Protaş olduğunu bilmenizi isteriz. Bizler 1994’ten bu yana bu alanda en kıdemli çalışma arkadaşları ile İstanbul ve tüm ilçelerine hizmet etmeye devam etmekteyiz.

Ofis taşımacılığında asansörlü mekanizmanın faydaları?

Asansörlü mekanizma ofis taşımacılığı ve diğer taşımacılık türlerinde birden fazla fayda sağlamaktadır. Faydaların en başında zamanı daha doğru ve daha hızlı kullanmak gelmektedir. Bunun yanında taşımacılık yapılırken çok fazla personele ihtiyaç duyulmadan bir iki kişinin sistemi iyi kullanması durumda taşımacılık yapılabilir buda daha az kişi ile daha fazla iş yapmaya denk gelir.

Ofis taşımacılığında taşınan dosyalar kaybolur mu?

şimdi şöyle belirtmek isteriz ki protaş bu sektöre 28 yıl emek harcayan bir firma olarak böyle şeylerin olmasına asla müsaade etmiyoruz.
Çalışan her ekibimiz alanında uzman ve işi en ince ayrıntılarına kadar bilen insanlardır. Ofisiniz toplanırken hangi dosyanın nerden alındığı ve nereye koyulacağına denk tüm aşamaları sizinle istişare ederek topluyor ve kaliteli bir ambalajlama ve paketleme yaptıktan sonra yeni ofisinizden herhangi bir karmaşıklık yaşamanıza engel oluyoruz.
Yeni ofisinizde istediğiniz her eşyanızı elinizle koymuş gibi buluyorsunuz. Paketlemeyi yapan arkadaşlarımız kolileri harf, oda, sayı ve ya isim olarak kodlayarak araçları alıyor buda sizin hangi eşyanızın hangi kutuda olduğunu gösteriyor.
Sitemizde yer alan irtibat numaramızı arayarak ofis taşımacılığının tüm detayları ile bilgi edinebilir ve varsa sormak istediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

Ofis taşımacılığının en önemli yanlarından biri de eşyaları toplarken farklı yerden alınan dosya ve ya eşyalarının aynı kutuya karışık konulmaması konusunda özenli ve dikkatli olmaktır.

Bu işi yapacak tek firma işinde ve alanında uzman olmalıdır. Bu tanım tam olarak protaş nakliyata denk gelmektedir.
Alanında uzman uzun yıllardır lojistik ve nakliyatta çalışmalarını sürdüren özenli ve güvenli ekip arkadaşlarına sahip İstanbul ve ilçeleriniz gözdesi tek firma PROTAŞ nakliyattır.