Protaş nakliyat olarak evden eve nakliyatta 1994’ten bu yana sektörde uzun yıllar harcamış bir firma olarak İstanbul ve tüm ilçelerine en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Evden eve nakliyat ne demektir?
İster şehir içi, ister şehir dışı, ister ofis taşımacılığı vs daha sayılabileceğimiz birçok alanda eşyalarınızın bir yerden alınıp başka bir yere taşınma sürecini ifade eder.

Evden eve nakliyatta Protaş taşımacılığı nasıl yapmaktadır?

Evden eve nakliyatta ücretsiz ekspertiz yardımı ile eşyalarınızın büyüklük, küçüklük, ağırlık ve konumu gibi durumlar bilir kişi tarafından analiz edildikten sonra sürece karar verilir.

Eşyalarınız ister İstanbul’un en uzak ilçesi olsun ister en yakın ilçesi olsun protaş için hiç fark etmez.

Eşyalarınızın analizi yapıldıktan sonra ona göre bir araç belirlenir ve size özel olarak tahsis edilen araç sizin için yola çıkar.

Araç çeşitleri birbirinden farklılaşsa da sizin için en uygun olan hangisi ise o belirlenir.

Protaş evden eve nakliyatta ambalajlama nasıl yapılır?

Ambalajlama evden eve nakliyatın en temel yapı taşıdır. Eşyalarınızın ne derece kıymetli olduğunu tahmin ederiz ki bu eşyalar bizim içinde en az sizin verdiğiniz değer kadar kıymetlidir. Bundan sebep uzman çalışma arkadaşlarımız ile paketleme sürecini en hassas noktalarına kadar değerlendirerek hareket ediyoruz

Paketleme ve ambalajlamada en kaliteli malzemeleri kullanarak eşyalarınız hiçbir zarar görmeden taşınmasını öncelik haline getiriyoruz. Eşyalarınızı kategorize ederek paketlemeyi bu şekilde yapıyoruz. Örnek verecek olursak; kırılacak ve ya kırılmayacak, plastik, yatak, kıyafet vs gibi yönleri ile belirledikten sonra paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Buda eşyalarınızın özenle ve güvenle taşınmasına vesile oluyor.

Bu sektöre damga vurmuş bir firma olan PROTAŞ nakliyat işin en ince ayrıntılarını bilen ve her sahada profesyonel iş arkadaşları ile çalışan İstanbul ve tüm ilçelerine sınırsız hizmet sunan dev bir şirkettir.

Sizlerin en özel eşyalarını en özel ekip ve ekipmanlarla taşımak için PROTAŞ hazır. Sizlerde eşyalarınızı özenle taşıyacak bir firmaya ihtiyaç duyuyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmeniz.