Depolama kişilerin fazla kalan ve ya saklama ihtiyacı doğrultusunda ortaya çıkan nakliyat firmalarının en önemli sahalarından biridir.
Eşyalarınızı güvende saklamanız için 28 yıldır bu alanda hizmet veren bir firma olan protaş’a emanet edebilirsiniz.

Depolama alanlarının hijyeni nasıl sağlanmaktadır?

Protaş eşya depolama hizmetini İstabul ve tüm ilçelerine sunarken en titiz koşullarda sizlere ortam hazırlayarak sizleri memnun etmeye çalışmaktadır.
Unutmayınız ki eşya depolamakta eşya taşımacılığı kadar hassas ve önemli bir iş alanıdır. Biz protaş firması olarak eşyalarınızı saklama alanlarımızda muhafaza ederken temizlikte en iyi önlemleri almak için her zaman kendimizi güncelliyoruz.
Her şahıs adına verilen özel depolama odaları işinde uzman arkadaşlar tarafında temizlenerek havalandırılmaktadır.
Böcek haşere gibi eşyalarınıza zarar verme olasılığı olan eşyalarınız için risk oluşturan tüm faktörleri ortadan kaldırmak üzere belli aralıklarla sahalarımızı dezenfekte ediyoruz.
Böylelikle eşyalarınızı nasıl bıraktıysanız ilk günkü hali ile siz değerli müşterilere teslim ediyoruz.

Güvenlik önlemi anlamında protaş nakliyatın ayrıcalıkları nelerdir?

  • Protaş nakliyat sektörün en öncü ismi olduğu için her zaman çalışmalarında yenilemeler yaparak sizlere yüzde yüz memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktadır.
  • Her özel odada 7/24 kamera sistemi mevcuttur.
  • Her sahada geniş açılı gece görüşü net kamera sistemi mevcuttur.
  • Bunların yanında sadece teknolojik anlamda kamera sistemi takibi yapılmayıp ek olarak gece ve gündüz vardiyalı çalışan çalışma arkadaşlarımız mevcuttur.
  • Çalışma arkadaşlarımız günün bazı saatlerinde sahalarda dolaşarak risk oluşturabilecek her durumun analizini yaparak o durumun oluşmaması adına önlemler almaktadır.

Alınacak önlemler merkezde çalışan arkadaşlar ile paylaşılarak ortak bir paydada müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak sağlanmaktadır.
Bu alanda işini iyi yapmayan firmalara teslim edeceğiniz her eşyanızın risk altına olduğunu belirtmek isteriz. Elbette ki eşyalarınızı ilk günkü gibi almayı amaçladığınızı biliyor ve protaş olarak bu işte en uzman ekip arkadaşlarımızı sahalarda çalıştırarak tercihlerinizi yaparken zorlanmadan ve tereddüt etmeden yapmanız adına sizlere yardımcı oluyoruz.
Bizlere ulaşmak istiyor ve eşyalarınızı teslim etmek istiyorsanız PROTAŞ müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek süreci hızlandırabilirsiniz.
Sizin için değerli olan her şey bizim içinde çok değerlidir…