Ofis Taşımacılığı

Günümüzde ülkemizin ekonomik açıdan giderek gelişimi, her alana etki ettiği gibi, nakliye hizmetleri sektörüne de etki etmektedir. İnsanların bu zorlu ve büyük fiziksel güç gerektiren süreçten kurtulmalarını ve onların için daha da kolaylaştırılmasını sağlayan bir çok firmalar faaliyet göstermektedir. Ancak bu firmalar arasında en doğru şekilde seçim yapmak gerekir. Firmaların çoğu ev, ofis, büro taşımaları sağlar. Ofis taşımacılığı sırasında deneyimli ve tecrübeli ekibin bulunması, taşımacılığın en başta gelen kuralları arasındadır, diyebiliriz. Tecrübeli ekip sayesinde taşınacak eşyalar, tek tek, her birinin dayanıklılık ve boyutuna uyacak şekilde paketlenir ve büyük bir dikkatle araçlara taşınır. Türkiye’nin pekçok bölgesine hizmet veren firmamız, iletişim numaraları sayesinde istenilen bölgeye gelerek hizmet veriyor.

Ofis Taşımacılığı Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofis taşımacılığı ev, hastane, villa taşımacılıklarında olduğu gibi büyük titizlik gerektirir ve bu da oldukça önemlidir. Firmaların çoğu bu hizmeti sunsa da söz konusu olan sizin için değerli eşyalar. Taşıma sırasında meydana gelebilecek herhangi bir kırılma sorunları olması durumunda, firmanın bu yükümlülüğü taşıması gerekir. Bu da her firmaya güvenilmemesi gerektiğini gösterir. Deneyimli ekiplerin ofislerinize önceden gelerek gözlem yapması ve eşyaların raporlanmasını sağlaması gerekmektedir. Raporlanan eşyalar, boyutlarına göre paketlenir ve tüm ofis eşyaları göz önüne alınarak araçlar tahsis edilir. Aynı zamanda, tüm döküman ve elektrikli eşyalar da tek tek ambalajlanır. Bütün bunları karşılamak için firmanın kaliteli ve yeterli miktarda malzemeleri bulunmalıdır.

Ofis Taşımacılığında Firma Seçimi

Ofis taşımacılığı sırasında firma seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Bu anlamda firma seçimi oldukça önemlidir. Öncelikle taşınacak eşyalar sizin için büyük önem taşıması nedeni ile firmayla birlikte sigorta sözleşmesi bulundurulmalıdır. Aksi halde ortaya çıkacak istenmeyen kazalar,  işlerinizi kolaylaştırmak yerine daha da zorlaştıracaktır. Bir diğer önemli husus, firmanın gerekli iş belgelerinin bulunmasıdır. Vergi levhası buna örnek olarak gösterilebilir.  Taşımacılık için harcanan zamanı, sizler için en aza indiren, kalite standartları ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi ile Protaş firmamız, sizin için önemli olan bütün olanakları sağlamaktadır.

KURUMSAL OFİS TAŞIMACILIĞI