Memnuniyet Garantili

Tüm gayretimiz size daha iyi hizmet verebilmek ve daha verimli çalışmak içindir

FUAR TAŞIMACILIĞI

Aradığınız  Hizmet Yanıbaşınızda

Fuar Taşımacılığı

 

Katılmak istediğiniz birçok farklı fuar türleri adına; tanıtım, seminer ya da kongre gibi ile birlikte bu şekildeki birbirinden değişik organizasyon için firmamız çatısı altında en kaliteli ve profesyonel fuar taşımacılığı hizmetini sunuyoruz. Fuara götürmek istediğiniz eşya ya da stand malzemeleriniz ne olursa olsun kaliteli bir hizmet kapsamında sizler için taşıyor ve aynı zamanda fuar son erdiği zaman yeniden aynı profesyonellikte toplayarak geri götürme hizmeti veriyoruz.

 

Bunlar içerisinde araç fuarları ya da yiyecek ürünü fuarları, beyaz eşya fuarları ve bunun gibi aklınıza gelen her türlü fuar kapsamında taşımacılık hizmeti sağlıyoruz. Üstelik fuarlar her nerede her nerede olursa olsun tam istenilen zamanda tüm gerekli eşyaları fuar alanına uzman bir kadro bünyesinde taşıyoruz. Ayrıca en uygun fiyatlar kapsamında bütün eşyalarınızı kusursuz bir şekilde götürüyor ve bütçenizi hiç zorlamadan en kapsamlı taşımacılık desteğini sağlıyoruz.

 

Tam zamanında hizmet

 

Bir fuar taşımacılığı hizmetinde en önemli olan durumlardan biri de hiç şüphesiz fuar alanına götürülecek olan ürünlerinizi oraya tam zamanında taşımaktır. Sizlere bu konuda garanti veriyor ve fuar alanına sizleri tam gerekli zamanda ulaştırarak standınızı rahat bir şekilde kurmanız için fırsat sunuyoruz. Fuarlar bilindiği üzere kısa bir süre içerisinde yapılıp bitirilmektedir. Bu yüzden hem götürme hem de geri alma işlemleri adına hızlı ve planlı bir profesyonellik içerisinde taşıma işlemi yapmak büyük bir önem arz etmektedir. Sizlere bu alanda eğitimli çalışanlarımız ile kaliteli bir nakliyat hizmeti sunuyoruz. Tam donanımlı araç gereçlerimiz ile sizlere kusursuz bir hizmet ışığı altında standlarınızı ve tanıtacağınız bütün ürünlerinizi güvenilir bir taşımacılık hizmeti ile götürmekteyiz.

 

Farklı yollar ile nakliyat hizmeti

 

Fuar alanını yeri ve taşınacak olan stand ile ürünlerin çeşidine göre deniz ya da hava ve kara yollarından her hangi biri seçilmektedir. Yurt dışı fuarlarınız adına tüm gümrük işlemleri halledilir. Ve son olarak fuar alanına gelindiği zaman standınızı kuracağınız bölgeye her şey titiz bir şekilde indirilerek nasıl alınmış ise o şekilde teslim edilir. Bizimle en iyi fuar taşımacılığı hizmetini almak istediğinizde iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.