FABRİKA TAŞIMACILIĞI

FABRİKA TAŞIMACILIĞI

Son yılların favori hizmetlerinden birisi olan, nakliyat hiçte gözüktüğü kadar kolay bir işlem değildir. İnsanlar evden eve nakliyatı kendileri yapabilir fakat fabrika taşımacılığında muhakkak profesyonel insanların taşıması gerekmektedir. Fabrikalar adres değişikliği nedeniyle yada daha büyük iş yeri açma istediği ile mekan değiştirmek isteyebilirler. Fabrika dediğimizdede aklımıza büyük geniş makinalar gelmektedir bu makinalarının faaliyetlerini kaldığı yerden devam edebilmesi için fabrika taşımacılığı önem kazanmıştır. Profesyonel insanlar tarafından fabrika taşımacılığı yapıldığı takdirde iş gücü kaybı en aza inecektir. Fabrika taşınmasında fabrikanın işe başlama tarihide çok önemlidir mesela hafta içi iş başı yapan bir fabrikanın hafta sonu taşınması uygun olacaktır aksi takdirde zaman kaybı yaşanmaktadır buda işyeri sahibi için bir dezavantaj olacaktır. Makinaları yada fabrika araç gereçlerini taşırken sizin yaklaştığınız hassasiyetle taşıyoruz. Taşınması gereken araç gereçleri balonlu poşetlerle sarıp sarmalayıp gideceği yere kadar götürüp monteleme işlemini bitirdikten sonra teslimatını yapıyoruz.

Eğer ki fabrika taşımacılığı yaptırmaz ilkel yöntemlerle makinalarımız taşırsak ne olur;

  • Herşeyin bir uzmanı olduğu gibi fabrika taşımacılığının da bir uzmanı vardır siz uzmana gitmezseniz olabilecek sorunlara hazırlıklı olmak gerekir ilk başta yanlış taşınan makinalar yüzünden makinaların çalışmama olasılığıda yüksektir.
  • Bir düzenleme yapılamadığı için taşınma işlemi haftaiçine sarkacaktır buda maddi ve manevi kayba neden olacaktır.
  • Hem çok fazla yorulup hem aksaklıklara tahammül etmek zorunda kalacaksınız. Hayır biz kabul etmiyoruz bütün aksaklıklar sizi bulmuyor sadece siz bizi hala tanımıyor olabilirsiniz biz yılların verdiği tecrübe ile hep yanınızdayız.

 

 Ya da aklın yolu birdir tekniğiyle işi profesyonel ekibe bırakırsak ne olur;

  • İnce ince en ufak ayrıntısına kadar düşünülüp taşımayı boy sırası koli sırasına göre planlı proğramlı bir iş disiplini vardır.
  • Fabrika taşınması için ilk önce çok güzel bir plan yapılması gerekir en ince ayrıntısına kadar ince eleyip sık dokumak gerekir eğerki gelişi güzel bir düzenekte fabrika taşımacılığı yapılmak istenirse en ufak bir vidanın bile kaybolması sizin iş gücünüzün aksaması demektir.
  • Fabrika taşımacılığı yapacak kadro tam kapasite sahip eğitimli ve disiplinli çalışma koşullarına göre eğitilmiştir. Hangi makinayı nasıl sökeceğini nasıl kurulum yapacağını muntazam bir şekilde bilmektedir.
  • Uzman ekibimiz tarafında yerinde gözlem yapılıp siz değerli müşterilerimizin yükünü hafifletiyoruz.

Kalite ve güveni bir arada yaşamak istiyorsanız siz değerli müşterilerimize biz hizmet vermekten mutluluk duyarız.