Memnuniyet Garantili

Tüm gayretimiz size daha iyi hizmet verebilmek ve daha verimli çalışmak içindir

EVDEN EVE NAKLİYAT

Aradığınız  Hizmet Yanıbaşınızda

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nedir?

 

Taşınma işlemi için, bir evde bulunan tüm eşyaların bir firma tarafında paketlenme, araca yerleştirme, yeni adrese taşınma ve bu yeni adrese yerleştirme gibi işlemlere genel anlamda evden eve nakliyat adı verilmektedir. Firmamız ise bu hizmeti uzun yıllar boyu ve bu uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere sunmaktadır. Eşyaların taşınma, paketleme, montaj ve diğer birçok işlemi için deneyimli ekiplerimiz başarılı bir şekilde sizlere yardımcı olmaktadır. Taşına işlemi sırasında eşyaların kırılması, zarar görmesi veya herhangi bir nedenden ötürü deforme olması gibi vakalar kesinlikle söz konusu olmamaktadır. Bu durum tamamen bizim kurumsal kimliğimizle ve çalışma politikalarımızla ilgili bir durumdur.

 

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz Nasıl Gerçekleşmektedir?

 

Taşınma işleminizi için öncelikle firmamızla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ardından ekiplerimiz kısa bir süre içerisinde adresinize intikal etmekte, sonrasında ise eşyaların hem paketleme hem de demontaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu işlem sırasında evinizin ya da varlıklarınızın olumsuz bir durumdan etkilenmesi söz konusu dahi olmamaktadır. Öte yandan isterseniz asansörlü ve isterseniz de normal nakliyat seçeneği ile tüm paketler araçlarımıza taşınmaktadır. Geniş hacme sahip olan araçlarımız nedeniyle eşyalarınız partiler halinde değil de, 1 ya da 2 defa yükleme işlemine tabi tutulmaktadır. Sonrasında ise yeni adresinize doğru yola çıkan eşyalarınız, ekiplerimiz tarafında paketlerden çıkarılmakta ve montaj işlemleri başlamaktadır. Kısacası, firmamız evden eve nakliyat yaparken, size sadece eşyaların konumlarını belirlemek gibi bir iş kalmaktadır.

 

Neden Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almalısınız?

 

Ev eşyaları, hassas ve çabuk zarar görebilen varlıklardır. Öte yandan büyük hacme sahip olan eşyaların montaj ve demontaj işlemleri mutlaka mekanik ya da teknik bilgisi olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu konuda yapmış olduğunuz bireysel hamleler, her türlü varlığınızın kısa süre içerisinde olumsuz etkilenmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle taşınma işlemi size sandığınızdan daha fazla maliyete ve rakamlara mal olmaktadır. Öte yandan firmamız bu konuda profesyonel olarak evden eve nakliyat hizmeti vermesi sebebiyle, evinizde bulunan en ufak maddenin bile zarar görmesi ya da olumsuz etkilenmesi gibi bir durumla karşılamanız mümkün olmamaktadır.