Memnuniyet Garantili

Tüm gayretimiz size daha iyi hizmet verebilmek ve daha verimli çalışmak içindir

EŞYA DEPOALAMA

Aradığınız  Hizmet Yanıbaşınızda

Eşya Depolama

 

Fazla eşyalarınız için bir dükkân tuttuğunuz zaman, bu dükkanın güvenli tam olmayabilir. Aklınız dükkanda kalabilir. Ancak, eşya depolama kategorisinde, firmamızın yaptığı profesyonel çalışmalar. Eşyalarınız için en iyi depolama hizmetini sunmaktadır. Eşya depolama hizmeti için, firmamızın aradığınız zaman, ücretsiz servis aracımız, eşyalarını adresinizden almaktadır. Ofis eşyaları, fabrika eşyaları ve ev eşyaları kategorisinde, en iyi hizmeti veren firmamız, güvenliği mükemmel olan depolarda eşya depolama hizmeti vermektedir.

 

Kutular Özel Olarak Hazırlanmaktadır.

 

Güvenlik bakımdan mükemmel olan depolama hizmetimizde, depolarımız, özel olarak yapılmıştır. İzolasyon özelliğine sahip olan depolarımız, sıcaklarda ve soğuklarda, eşyalarınızı maksimum korumaktadır. Güvenlik kamerası ile 7/24 koruma hizmeti sağlanmaktadır. Eşyaların depoya getirilmesi ve eşyaların depodan evinize getirilmesi, ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Depo hizmetinde oldukça başarılı çalışmalara imza atan eşya depolama şirketimiz, aradığınız mükemmel hizmeti, sizler için sunmaktadır.

 

Gözünüz Arkada Kalmasın

 

Kurumsal ve diğer alanlarda, eşya depolama hizmeti veren şirketimiz, özel ambalajla depolama yapmaktadır. Herkes için özel bölümler vardır ve bu bölümler, eşyanızın korunması için özel tasarlanmıştır. Özel kutulama işlemleriyle, eşyalarınız için pratik ve etkili çözüm sunulmaktadır. Çalınma veya benzeri olaylara karşı, son derece korunaklı olan depolarımız, deprem ve benzeri durumlara karşı korunaklı inşa edilmiştir. Acil durumlar için ve sel ve deprem gibi felaketler için, özel tedbirler alınmıştır. Su baskını veya benzeri beklenmedik sorunlar için, kurtarma tedbirleri önceden planlamıştır. Eşyalarınız için en güvenli depolama işlemleri gerçekleştiren firmamız, çıkabilecek bütün sorunlar için, önceden tedbir almıştır. Güvenle eşyalarınızı teslim edebileceğiniz firmamız, aylık veya senelik eşya depolama hizmeti vermektedir.

 

Ödeme koşulları, eşyanızın miktarına ve depolama gün sayısına göre hesaplanmaktadır. Süre uzadıkça fiyatta değişiklik meydana gelmektedir. Depolama hizmetinin tercih edilmesi ile birlikte, çalınma veya benzeri durumlar için telaş etmenize gerek kalmamaktadır. Depolama hizmetinde güven veren şirketimiz, istediğiniz zaman eşyaları teslim etmektedir. Bu sektörde uygulanan sigorta hizmetiyle, beklenmedik büyük felaketlere karşı, eşya depolama işlemleri, sigortalanmaktadır. Eşya depolama hizmetinin mükemmel ve etkili olması için, şirketimiz için başarılı çalışma programlarını ve sağlam depolarını tercih etmelisiniz. Depo hizmetinin mükemmel olması için en iyi yöntemleri tercih ediyoruz.