Memnuniyet Garantili

Tüm gayretimiz size daha iyi hizmet verebilmek ve daha verimli çalışmak içindir

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Aradığınız  Hizmet Yanıbaşınızda

Asansörlü Taşımacılık

 

Asansörlü taşımacılık özellikle çok katlı binalarda nakliye sırasında karşılaşılan birçok olumsuzluğu ortadan kaldıran bir hizmetimizdir. Bu şekilde eşyalara zarar vermeden hızlı bir şekilde nakliye işleriniz firmamız tarafından gerçekleştirir.

 

Nakliyede asansörlü taşımacılık neden tercih edilmeli?

 

  1. Ülkemizde çoğu apartmanın merdivenleri açı olarak geniş eşyaları taşımaya uygun değildir. Buzdolabı, elbise dolapları, geniş kanepeler ne kadar dikkat edilse de duvarlara sürtünür ve zarar görürler. Bu durum hem apartman içerisinde çizilen boyadan ötürü sorun oluşturur hem de eşyalar hasar görür. Oysa asansörlü taşımacılık ile eşyalar evin balkonundan insan gücünü zorlanmadan alınır ve nakliye arabasına zarar görmeden yerleştirir.

 

  1. Ülkemizde apartmanlarda yaşanan diğer bir sorun da merdivenlerin dar olmasıdır. Bu darlık nedeni ile taşıma işi çok yavaşlar, maliyet de artar. Asansörlü taşımacılık dar merdivenli apartmanlar için çok iyi bir çözümdür.

 

  1. Ülkemizde ki çok az apartmanda taşıma için asansör vardır. İnsanların kullandığı asansörlerde ise taşıma yapılmasına emniyet açısından izin verilmez. Bu bakımdan firmamız nakliye için kendi asansör sistemini binanın dışından kurar ve apartman sakinleri ile her hangi bir tartışmaya mahal vermeden taşınma işini gerçekleştirir.

 

  1. Maliyet açısından bakıldığında verilen bu hızlı ve iyi sistemin sırf insan gücünden faydalanarak yapılan taşımacılığa göre çoğu kez daha ekonomik olduğu görülür.

 

Asansörlü taşımacılık nasıl yapılıyor?

           Asansör sistemimiz binaya taşınacak evin geniş bir penceresi veya balkonuna gelecek şeklide 30 ile 40 dakika arasında kurulur. Önce en ağır eşyalar elemanlarımız ile asansörlü taşımacılık hizmeti çerçevesinde uygun bir şekilde sarılır ve asansöre yüklenir. Asansör binanın katına göre 1-2 dakika gibi bir zamanda yükü aşağı indirir. Aşağıda bekleyen elemanlarımız nakliye arabasına eşyayı uygun bir şekilde yerleştirir.

 

Görüldüğü üzere asansörlü taşımacılık bu şekilde çok hızlı bir nakliye sağlar. Üstelik eşyaların kırılması, sürtünerek yırtılma veya çizilmesi de söz konusu değildir. Küçük eşyalar da elemanlarımız tarafından uygun bir şekilde paketlenir ve bunlar da asansörle indirilir. Yeni taşınılacak olan eve bu sefer eşyalar asansörlü taşımacılık hizmetimizle yukarı doğru çıkartılarak hızlı bir taşınma gerçekleştirilir.