Memnuniyet Garantili

Tüm gayretimiz size daha iyi hizmet verebilmek ve daha verimli çalışmak içindir

ANTİKA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Aradığınız  Hizmet Yanıbaşınızda

Antika Eşya Taşıma

 

Tüm antika eşya türleri ve sanat eserleri için titiz bir planlama dahilinde istediğiniz yere profesyonel bir taşımacılık hizmeti veriyoruz. Bilindiği üzere birbirinden farklı ve hassas sanat eserleri ile birlikte antika eşya taşıma işlemleri ciddi bir tecrübe, bilgi ve tam donanımlı bir araç gereç gerektirir. Sizler için en kusursuz çalışmayı yaparak istediğiniz noktaya tüm değeri büyük eşya türlerini nakil ediyoruz.

 

Bütün antika ürünlerinin her hangi bir zarar görmemesi ve tüm özel yapılarının korunması adına detaylı bir önlem alarak hiçbir yapılması gerekeni atlamadan nakil işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Antika eşyaların nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiği konusundaki tüm aşamalar için firmamız bünyesinde bulunan çalışanlarımız özel olarak eğitim almıştır. Uzun yıllardır birçok farklı kurum ve kuruluşlar için hizmet veren firmamız bünyesinde sizler için en iyi taşımacılık hizmetini garanti etmekteyiz.

 

Antika eşyaların taşınması

 

Son derece değerli ve paha biçilemez birbirinden değişik antika eşya taşıma adına belirli bir takım aşamalar söz konusudur. Bunun için ilk başta eşyanın sökülmesi gereken bir bölümü var ise öncelikle bu işlem yapılmalıdır. Daha sonra bu değerli eşyalar ve sanat eserleri adına özel olarak kullanılan ambalajlar ile dikkatli bir şekilde sarılmalıdır. Tüm antika eşyaların ambalajlama işlemleri sona ermesinin ardından yine özel olarak hazırlanmış ve bekletilen sandıklar içerisinde titizi bir çalışma eşliğinde dikkatlice yerleştirilir. Bütün bu işlemler yapılırken en küçük detayın bile nasıl yapılacağı hesaplanmalıdır. Paha biçilemeyen bu antika eşyalar ve sanat eserlerinin en ufak bir yanına zarar gelmemelidir. Sizin için bu alanda özel bir eğitim verilmiş çalışanlarımız eşliğinde profesyonel bir işçilik sunuyor ve nakliyat hizmeti veriyoruz.

 

Antika eşyalar adına nakliyat

 

Tam bir sıra ile bir antika eşya taşıma adına yapılacak olan sıralı taşımacılık hizmeti sonunda sandıklara konan tüm sanat eserleri ve antikalar, aynı dikkat içerisinde sandıklar ile birlikte araçlara yüklenir. Araç içinde de düzenli bir çalışma yapılır ve hiç sandığın birbirine değmemesi ve antikaların korunması sağlanır. Firmamız çatısı altında bu alanda uzman bir kadro ve bütün araç gereçlerimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.